O marce

Cece of Sweden to marka profesjonalnych produktów do włosów. Skrót cece wywodzi się od słów "creative coiffure" (kreatywne fryzjerstwo), natomiast „Sweden” w nazwie wiąże się ze szwedzką recepturą i technologią produkcji. Kosmetyki Cece trafiły na rynek polski w 1995 roku.

Początek obecności na rynku związany jest z serią Cece Color Creme, przeznaczoną do profesjonalnej koloryzacji włosów. W tej kategorii dostępna jest obecnie również seria Color Essence - koloryzacja bez amoniaku. W zakresie profesjonalnej pielęgnacji markę Cece of Sweden reprezentuje seria SALON; z kolei stylizacja Cece of Sweden to szeroka gama produktów z serii Creative.

Początkowo kierowana wyłącznie na rynek fryzjerski, dziś marka Cece of Sweden dostępna jest także na rynku konsumenckim, oferując Klientom szeroką gamę profesjonalnych, sprawdzonych, wysokiej jakości produktów do stylizacji i pielęgnacji włosów. Rosnącą popularnością cieszy się bogata seria Cece MED, odpowiadająca na 5 podstawowych problemów z włosami i skórą głowy, do sprzedaży detalicznej trafiła także ceniona przez fryzjerów i stylistów seria SALON, oraz Cece CARE Jedwab+, pielęgnacyjna seria z jedwabiem i filtrem UV oraz produkty pielęgnacyjne z olejkiem arganowym - ARGAN. W 2013 roku nasza oferta detaliczna rozbudowana została również o nową kategorię - pielęgnację ciała - SALON Body Pro oraz ARGAN. W pierwszej połowie 2014 roku rozbudowana została również seria Cece MED Prevent Hair Loss, a także wprowadzona zmieniona, zupełnie nowa oferta profesjonalnej pielęgnacji na rynek fryzjerski - SALON z kompleksem Keratrix. Pod koniec sierpnia rozszerzona została również oferta trwałej koloryzacji o nową linię Cece Color SENSE z kompleksem jedwabiu i antyoksydantami.

Marka Cece of Sweden systematycznie zyskuje uznanie zarówno na profesjonalnym rynku fryzjerskim, jak i na rynku konsumenckim. Za to zaufanie - serdecznie dziękujemy.

Strony internetowe